Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
niedziela, 24 listopada 2024 13:26
Reklama

Rozdano nagrody dla najbardziej przedsiębiorczych

W piątek poznaliśmy laureatów szóstej edycji konkursów "Mój Biznesplan" i "Przedsiębiorca Roku 2017".
Rozdano nagrody dla najbardziej przedsiębiorczych

"Mój biznesplan" to konkurs dla młodzieży, która ma za zadanie finansowo opisać kreatywne pomysły na biznes. Najlepsze okazały się uczennice Zespołu Szkół Ekonomicznych - Patrycja Włodkowska i jej Park Rozrywki "Kociewiak" oraz Ewelina Wolna i Dom Strachu "Scary House".

Kliknij aby odtworzyć
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

"Mamy fantastyczną młodzież. Młodzież, której chce się robić cokolwiek więcej, aniżeli tylko przyjść na lekcje" -  tak o swoich podopiecznych z dumą mówiła nauczycielka przedsiębiorczości Anna Andrzejczak, która także została nagrodzona.

W konkursie „Przedsiębiorca Roku 2017” w kategorii mikroprzedsiębiorstwa zwyciężyło Panda Biuro Turystyki i Handlu Barbara Dobrowolska, a w kategorii małe i średnie przedsiębiorstwa - INSAN s.c. Wojciech Zwiernik, Krystyna Wyczyńska. Prezydent miasta Mirosław Pobłocki wymienił stałość i kontynuację tradycji jako jedne z cech, na których opiera się wieloletnie powodzenie tczewskich firm.

Kliknij aby odtworzyć
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Pasja i stabilizacja w zatrudnieniu - to z kolei klucz do sukcesu zdaniem nagrodzonych, Barbary Dobrowolskiej i Wojciecha Zwiernika.

W piątek wyróżniono też firmy Wytwórnia stempli Fortuna, Salon Fryzjerski Tadek oraz Exwood sp. z o.o.

 

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

dajcie sieci zamiast ryb 07.08.2018 11:19
Przedsiębiorczości i poszanowania pieniądza powinno uczyć się dzieci już od najmłodszych lat. Jako taka edukacja obecna jest w profilowanych szkołach średnich i na studiach i całkowicie niepraktykowana w podstawówkach i przedszkolach. Państwo powinno wspierać tę strefę, nie tylko na etapie akademickim, czy zawodowym: https://chwilowkizadarmo.pl/pozyczki-ratalne/darmowa-pozyczka-na-doksztalcanie/ ale też programowo i samo je finansować. Znajomość finansów mogłaby być porównywalna wtedy do tej, którą reprezentuje młodzież z zachodnich krajów Europy, czy Stanów Zjednoczonych. Skutkiem tych zaniedbań jest brak oszczędzania a wyuczona indywidualnie przedsiębiorczość, to często zarabianie przez kombinowanie...

drabik 26.03.2018 19:44
Z takim podejściem banków do początkujących przedsiębiorców http://pamietnikwindykatora.pl/2014/09/17/nowa-firma-a-szansa-na-kredyt/ wielu takich utalentowanych da sobie spokój. Państwo powinno zadbać o dotacje dla takich a nie tylko 500 plus dla narodu...

swobodny 19.11.2017 12:37
To dobrze, że mamy przedsiębiorczą młodzież. Ktoś w przyszłości musi zadbać o interes narodowy, a z tego co obserwuje na co dzień wynika, że naród uwstecznia się. Ale jest nadzieja! :-)

Reklama